TEAM LISTS

Round 11
Saturday 26 June 2021


Shute Shield | 1st Grade v Southern Districts
3.05pm, SUFG (No.2 Oval)

Sydney Uni Southern Districts
Charlie Hancock             1 Blake Schoupp
Declan Moore             2 Andrew Tuala
Matt Sandell             3 Conor Young
Luke Porter             4 Isoa Nasilasila
Luke Ratcliff             5 Jake Douglas
Vili Cocker             6 Joshua Bokser
(c) Jack McCalman             7 Rahboni Warren-Vosayaco
Nick Champion De Crespigny             8 Philip Potgieter
Henry Robertson             9 Tyzac Jordan
Daniel Poletto           10 Myles Thoroughgood
Henry Clunies-Ross           11 Jesse Allan
Ofa Manuofetoa           12 Brad Armstrong
Eddie Poolman           13 Declan Barnett
Matthew Hood           14 Viliami Latu
Tim Clements           15 Christian Kagiassis
Phil Blake, Laurie Weeks, Chris Delooze     Coaches Todd Louden

Colin Caird Shield | 2nd Grade v Southern Districts

1.25pm, SUFG (No.2 Oval)

Sydney Uni Southern Districts
Michalel Baldock             1
Patrick O'Doherty             2
Bradley Amituanai             3
Zac Von Appen             4
Tom Willson             5
Hugh Summehayes             6
 Hamish Dunbar             7
Mitch Whiteley             8
Banjo Travers             9
Jude Gibbs           10
Sepesa Loga-Tarogi           11
Will Goddard           12
Strath Yeo           13
Nathaniel Tamwoy           14
Sam Bignold           15
Ray Hudd, Mitch Inman, Adam Hill     Coaches

W McMahon Memorial Shield | 1st Colts v Southern Districts

11.50am, SUFG (No.2 Oval)

Sydney Uni Southern Districts           
Paddy Tagg              1
Sam Cantwell              2
Jamie Clark              3
Alex O'Reilly              4
Zinzan Still              5
Daniel Breden              6
(c) Jacob Ratcliff              7
Papillon Sevele              8
Tasman Smith          9
Jack Feilen             10
Noah Ta'ale             11
George Poolman             12
Hamish Cressey             13
George Clark             14
Kyle Bowen             15
Michael Hodge, Toby L'Estrange, Chris Harkins     Coaches

 Henderson Shield | 3rd Grade v Southern Districts
10.25am, SUFG (No.2 Oval)

Sydney Uni Southern Districts      
Tom Rhodes            1
Connor Grindal            2
Elijah Leota            3
Darcy Page         4
Jack Johnson-Holmes         5
Ollie Harvison         6
Patrick Calavassy         7
Jack Stanford            8
Elliot Turner            9
Josh Hardie            10
Alex Simson            11
Ian Maclean            12
Harrison Blake            13
Ethan Miller            14
Tom Woodcock            15
Ryan Burge, Tom Coolican, Peter Playford Coaches

Henderson Cup | 4th Grade v Southern Districts
9.00am, St John's Oval

Sydney Uni Southern Districts      
Jay Spencer             1
Harry Jeffrey             2
Al Ryan             3
Harrison Armour             4

Sydney Malifa

            5
Jock Capel             6
George Lehmann             7
Peni Tuitupou             8
Jack Hamilton             9
Campbell Jackson            10
Daniel Napper            11
Nela Tuipulotu            12
Josh Tuipulotu            13
Daniel Wigston            14
Angus Chadwick            15
Charles Carter, Ahmad Elbatory, Aldy King     Coaches

Shell Trophy | 2nd Colts v Southern Districts
10.15am, St John's College Oval

Sydney Uni Southern Districts
Alex Swan             1
Jordon Mouscas             2
Matthew Taweel             3
Jeremy Elliot             4
Ted Pearson             5
Darcy Creagh             6
Will Clements             7
Malipolo Manukia             8
Jack Davis             9
Tom Scott            10
Charlie Murray            11
Alii Pakutoa            12
Andrew Guest            13
Anthony Kourembanas            14
Joshua Cox            15
James Caterson, Ciaran Loh     Coaches

Jack Scott Cup | Womens 1 v Randwick
7pm, Latham Park

Sydney Uni Randwick  
Tisera Volkman             1
Britany Merlo             2
Brittany Ulberg-Leauanae             3
Ellie Games             4
Ashlee Knight             5
Brooke Talataina             6
Sherienne Koh             7
Sally Kehoe             8
Isla Norman-Bell             9
Faitala Moleka            10
Kate Barry            11
Claudia Bell            12
Elizabeth Kennedy            13
Claudia Nielsen            14
Jemima McCalman            15
Nathan Ferguson, Jack Jones     Coaches

Jack Scott Cup | Womens 2 v Two Blues
1.30pm, Holroyd Sports Ground

Sydney Uni Two Blues
Jacinta Dockrill             1
Tas Sheppard             2
Veiongo Lamipeti             3
Edwina Munns-Cook             4
Holly Furness             5
Nancy Volkman             6
Hollie Cameron             7
Pi'ilani Jaskson-Tauasi             8
Casey Jackson             9
Tylah Vallance            10
Haylee Hifo            11
Kirrily Laws            12
Maddison Mitchell            13
Emma Vandervelde            14
Monalisa Soliola            15
Teki Tuipilotu     Coaches